Minulé schůzky

Zpět na seznam

Výjezdní schůzka v září 2012

Výjezdní schůzka v září 2012

Letos v září jsme na našem 3. výjezdním zasedání navštívili vinný sklípek v obci Svatobořice na Jižní Moravě. O půl jedné jsme se sešli na společný oběd. Přivítání panákem slivovice bylo zrušeno kvůli právě probíhající prohibici.

Po výtečném obědě jsme absolvovali odbornou přednášku vedenou panem Ing. Janem Ulrichem na téma „Jak ziskově obchodovat FOREX" a následovala diskuze.

V 19:00 hodin se podávala večeře složená z moravských specialit. Poté nás již čekal vinný sklípek s odborným výkladem při degustaci vzorků ze zdejších vinohradů. Kdo měl zájem, mohl se zúčastnit i rozšířené prohlídky sklepů, která byla velice zajímavá. Součástí prohlídky bylo i vysvětlení procesu výroby vína. Příjemné posezení u vínka ve večerních hodinách bylo zakončením našeho výjezdního zasedání.

Za přípravu této akce děkujeme našim členům Viktoru Fedorovi a Ladislavu Mlčákovi, a všem pozvaným členům děkujeme za účast.
Kdo nebyl, může jenom litovat. Následujících několik vybraných publikovatelných fotografií, které naleznete ve fotogalerii, dokresluje tuto skvělou akci:

Členská část


 

Market Quotes are powered by Investing.com

 
Zlato - graf ceny
Ropa Brent - graf ceny