Minulé schůzky

Zpět na seznam

Přehled o schůzkách v lednu až březnu 2011

Souhrnný přehled o schůzkách ČNATA za leden až březen 2011

A i v novém roce jsme pokračovali v našich schůzkách s kvalitním programem, tak jak jsme zvyklí

 

V lednu jsme v Praze přivítali Dr. Pavla Vacka s jeho přednáškou na téma neuroloingvistického programování a s podtitulem " Jak mohu změnit své chování na trzích, mohu sám sebe programovat?". Téma, které přitáhlo značnou pozornsot ze strany všech členů a bylo provázené i bohatou diskuzí. Všichni jsem si odnesli zajímavé, pro nás nové poznatky o svých vlastních možnostech upravovat své vlastnosti.
V Brně, první letošní schůzka, byla zasvěcená, v té době již ohlašovanému příjezdu světového tradera, Larry Williamse. Dr. Roman Dvořák, jednak představil osobnost tohoto fenomenálního Australana, a dále pak představil několik jeho obchodních metod.

 

V únoru byl lednový program mezi našimi místy vyměněn. V Praze Dr. R. Dvořák se zhostil tématu Larry Williams a v Brně Dr. Vacek zasvěcoval účastníky dále do tajů lidské psychiky, a možností vlastní práce s ní. Neboli na pořadu dne bylo NLP.

 

V březnu, poté, kdy jsme si mezi sebou na obou místech v republice vyměnili témata schůzek, byl připraven opět další, nový, program. V Praze to bylo jednak vystoupení Tomáše Novotného o jeho traderských začátcích a postupném vývoji. Tomáš pohovořil kdy a jak obchodoval ten který instrument. Jakých dosahoval výsledků, jaké zkušenosti a závěry vyvodil ze své činnosti a čemu a jak se věnuje nyní. Zvláště pak pohovořil o své dividendové strategii na české akcie na RM systému a pak také o své strategii na komodity a ETF na us trzích.
Po Tomášovi vystoupil Roman Dvořák a uvedl přednášku k tématu "Screening akcií a ETF". Což bylo pro nás dost nové a zajímavé, protože přednostně obchodujeme, ale i vybíráme akcie apod. výhradně na bázi použití metod a prostředků technické analýzy. A tady nám Roman Dvořák předestřel rozsáhlou metodu využívající prvky fundamentální analýzy.

O den později, v neděli, oba přednášející se zhostili svého tématu také v Brně.

Členská část


 

Market Quotes are powered by Investing.com

 
Zlato - graf ceny
Ropa Brent - graf ceny