Minulé schůzky

Zpět na seznam

Schůzka ČNATA v říjnu 2007

Říjnovou schůzku připravil v Praze pan Petr Fischer a v Brně pan Roman Dvořák.

Říjnová schůzka ČNATA se konala v sobotu 27.10.2007 v pražské restauraci U Labutě. Náplní přednášky bylo téma obchodování spreadů, kterého se ujal jeden z našich členů, Ing. Petr. Fisher.

Ing. Fisher se na úvod všem přítomným představil a řekl něco ke své tradingové historii. Pak přítomné seznámil se základní charakteristikou spreadů a jejich využití, vysvětlil jim, jak mají spready správně vybírat a kde k nim naleznou podkladové grafy. Zmínil se také o využití fundamentální a technické analýzy při obchodování spreadů. Dále se zaměřil na výhody a nevýhody obchodování spreadů na základě svých vlastních tradingových zkušeností a na další důležité body s obchodováním spreadů spojené.

Celou přednášku prokládal příklady reálných obchodů a doplnil popisem zdrojů, kde lze získat ke spreadům další informace.

Přednáška byla velmi hutná a byla naplněna zajímavými a užitečnými informacemi, za které Ing. Fisherovi velice děkujeme.

Říjnová schůzka ČNATA v Brně se konala 28.10.2007 v Zemanově kavárně. Náplní přednášky bylo téma" Kdy Trading Strategie fungují a kdy nikoliv", kterého se ujal jeden z našich členů, Ing. Roman Dvořák.

Pan Dvořák představil obecné přístupy obchodování založeného na mechanických pravidlech, tak jak je chápán ve světovém tradingu. Dále vysvětlil jaké jsou špatné přístupy začínajících obchodníků k trading strategiím a proč jsou Trading strategie tak oblíbené a jaké jsou jejich výhody. Konec přednášky věnoval analýze současného stavu akciových indexů z hlediska více přístupů a kritérií.

Přednáška byla velmi hutná a byla naplněna zajímavými a užitečnými informacemi, za které Ing. Dvořákovi velice děkujeme.

 

Přednášky mají členové ČNATA k dispozici pro stažení v členské části našeho webu.

Členská část


 

Market Quotes are powered by Investing.com

 
Zlato - graf ceny
Ropa Brent - graf ceny