Minulé schůzky

Zpět na seznam

Schůzka ČNATA v červnu 2007

Červnová schůzka ČNATA se konala předposlední červnovou sobotu 23.6.2007 v pražském Agropolu a neděli 24.6.2007 v brněnské Zemanově kavárně. Náplní přednášky byla rekapitulace a rozšíření tématu semináře RS of Houston, který ČNATA začátkem června úspěšně zorganizovala pro své členy i širokou veřejnost. Připravil a přednesl ji sám předseda asociace, pan Ludvík Turek.

Na přednášku přišli z větší části členové, kteří se zúčastnili semináře RS of Houston a potřebovali si ujasnit některé body, jež byly probírány na semináři. Dostavili se tentokrát i četní hosté - nečlenové ČNATA, kteří si chtěli doplnit a rozšířit poznatky získané na semináři.

V Praze pan Turek nejprve znovu prošel na semináři prezentované formace změny trendu 1-2-3 a 1-2-3 SnapBack! včetně pravidel pro jejich platnost a money a trade managementu při jejich obchodování a vše doplnil o několik pomocných indikátorů. Ve druhé části cca 1,5 hodinové přednášky se zaměřil na konkrétní příklady, kdy popisoval tyto formace na předem vybraných i členy na místě navržených grafech různých trhů a různých časových rámců. Nakonce dostaly prostor dotazy, kterých bohužel nebylo mnoho.

V Brně probíhala přednáška v podobném duchu, pouze závěrečných dotazů bylo více.

Přednáška byla velmi hutná a plná předem připravených konkrétních příkladů i příkladů dle požadavků členů, které pan Turek vyhledával bez přípravy přímo na místě, a za toto úsilí vyjít zúčastněným plně vstříc mu velice děkujeme.

Vzhledem k tomu, že se Výkonný výbor rozhodl z důvodu letních prázdnin a četných dovolených zrušit červencové a srpnové termíny setkání ČNATA, budeme se na všechny naše členy těšit na zářijové schůzce, kde se zároveň představí nový tajemník ČNATA, pan Ondřej Hartman.

Členská část


 

Market Quotes are powered by Investing.com

 
Zlato - graf ceny
Ropa Brent - graf ceny