Minulé schůzky

Zpět na seznam

Schůzka ČNATA v květnu 2007

Náplní květnové přednášky bylo téma obchodování spreadů, kterého se ujal jeden z našich členů, Ing. Petr. Fisher.

Květnová schůzka ČNATA se konala jako tradičně poslední květnovou sobotu 26.5.2007 v pražském Agropolu a neděli 27.5.2007 v brněnské Zemanově kavárně. Náplní přednášky bylo téma obchodování spreadů, kterého se ujal jeden z našich členů, Ing. Petr. Fisher.

 

V Praze však nakonec plánovaná přednáška neproběhla, protože se nám přes snahu několika členů asociace bohužel nepodařilo sehnat funkční kabel k data projektoru. Přítomní členové proto diskutovali ve skupinkách a na závěr setkání pronesl člen Výkonného výboru, Láďa Mlčák, několik slov k současné situaci na amerických trzích z pohledu technické analýzy.

 

V Brně se přednáška o obchodování spreadů uskutečnila dle plánu, Ing. Fisher se na úvod všem přítomným představil a řekl něco ke své tradingové historii. Pak přítomné seznámil se základní charakteristikou spreadů a jejich využití, vysvětlil jim, jak mají spready správně vybírat a kde k nim naleznou podkladové grafy. Zmínil se také o využití fundamentální a technické analýzy při obchodování spreadů. Dále se zaměřil na výhody a nevýhody obchodování spreadů na základě svých vlastních tradingových zkušeností a na další důležité body s obchodováním spreadů spojené.

 

Celou přednášku prokládal příklady reálných obchodů a doplnil popisem zdrojů, kde lze získat ke spreadům další informace.

 

Přednáška byla velmi hutná a byla naplněna zajímavými a užitečnými informacemi, za které Ing. Fisherovi velice děkujeme.

 

Přednášku mají členové ČNATA k dispozici pro stažení v členské části našeho webu.

Členská část


 

Market Quotes are powered by Investing.com

 
Zlato - graf ceny
Ropa Brent - graf ceny