Minulé schůzky

Zpět na seznam

Schůzka ČNATA v dubnu 2007

V dubnu proběhlačlenská schůze ČNATA a také program se zajímavým a velmi aktuálním tématem: zajištění kurzového rizika dolaru.

Dubnová schůzka, která se uskutečnila pouze v Praze, byla ve znamení velice aktuálního tématu: zajištění kursového rizika spojeného s klesajícím dolarem. Přednášku jsme pro naše členy opět zajistili externě - zhostil se jí předseda představenstva společnosti Finance International, pan Asama Hashmy.

Uvedená společnost umožňuje svým klientům směňovat jednotlivé měny za velice výhodné kurzy a s minimálními poplatky, ale také zajišťovat kurzová rizika jednotlivých měn pomocí termínovaných obchodů. Podrobné informace o jejích službách naleznou zájemci na www.financial.cz.

Po přednášce proběhla plánovaná členská schůze. Schůze byla usnášení schopná, protože se jí v souladu se stanovami zúčastnila více než čtvrtina stávajících členů.

Schůzi řídil Ladislav Mlčák a s dokumenty členy seznamoval Tomáš Novotný.

Schůze měla na programu zejména následující body:

  • Schválení účetní uzávěrky 2006
  • Zpráva revizora
  • Schválení návrhu rozpočtu asociace na rok 2007
  • Zvolení nového složení výkonného výboru

  

Vůči předloženým účetním dokumentům a revizní zprávě nebyly žádné připomínky a byly členskou schůzí schváleny. Účetní závěrku si můžete stáhnout v členské části a seznámit se s ní podrobněji.

Navrhovaný rozpočet pro rok 2007 byl také schválen a i ten je k dispozici v členské části našeho webu.

Jako poslední se řešily změny ve výboru, když jeden člen, Tomáš Jankůj, požádal o uvolnění z funkce člena Výboru z osobních důvodů. Do výboru byli nově navrženi Petr Petričko a Barbara Šulcová a byli členskou schůzí jednohlasně schváleni.

Členská část


 

Market Quotes are powered by Investing.com

 
Zlato - graf ceny
Ropa Brent - graf ceny